Kierownik Robót Elektrycznych

Elsta Sp. z o.o.

Szwecja, Anglia, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało kompleksowe prowadzenie robót elektrycznych z branży elektroenergetycznej i automatyki przemysłowej w tym m.in.:

  1.  organizowanie i koordynacja prac na budowie (organizacja pracy poszczególnych brygad, kontrola harmonogramu, zabezpieczanie odbioru materiałów, nadzór pracy sprzętu na budowie, kontrola jakości i postępu, kontrola stanu BHP),
  2. prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa i jakościowa, dokumentacja BHP, dokumentacja powykonawcza),
  3. nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu,
  4. rozliczanie robót i zamykanie kontraktów pod nadzorem kierownika projektu,
  5. negocjacje z dostawcami i podwykonawcami,
  6. sprawowanie obowiązków Kierownika Budowy w rozumieniu prawa budowlanego przez cały okres trwania projektu,
  7. koordynacja i nadzór prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji elektrycznych,
  8. odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu postępu robót oraz jego wykonanie
  9. odpowiedzialność za jakość, terminowość prac,
  10. prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
  11. nadzór i organizacja obowiązków podległych pracowników

Nasza oferta skierowana jest WYŁĄCZNIE do osób, które:

  • posiadają wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne
  • oraz minimum 5-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu robót elektrycznych ( preferowane projekty dotyczące elektryki przemysłowej)
  • posiadają uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych – jest to warunek konieczny
  • są dyspozycyjne w zakresie pracy wyjazdowej zarówno na projektach w Polsce jak i za granicą
  • mają bardzo dobrą znajomość rynku dostawców i podwykonawców ( dodatkowy atut)
  • w sposób komunikatywny posługują się językiem angielskim – zarówno w mowie jak i w piśmie – korespondencja z Klientami ale też dokumentacja i spotkania są prowadzone w w tym języku
  • biegle posługują programami MS Office – w tym Excel a także AutoCad, MS Project
  • są zorientowane na cel oraz samodzielne w działaniu i operatywne
  • posiadają zdolności organizacyjne i liderskie
  • mogą potwierdzić posiadane doświadczenie zawodowe referencjami
  • posiadają uprawnienia SEP oraz czynne prawo jazdy kat. B

Wychodzimy naprzeciw Kandydatom z mniejszym doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia. Warunek konieczny to w tym przypadku posiadanie uprawnień do kierowania robotami i praca na mniejszych projektach, niż obecnie realizowane przez firmę Elsta.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej zarówno w kraju jak i na rynku europejskim
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od jakości wykonanych prac
  • zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych
  • dofinansowanie kosztów prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat.<br/>Doświadczenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka