STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy SPIE Deutschland&Zentraleuropa działającej w Niemczech, Polsce, Austrii, Republice Czeskiej, Słowacji i Węgrzech. Grupa zatrudnia ponad 17.000 pracowników (z czego ok. 240 osób w STANGL Technik Polska) a w roku 2021 osiągnęła obrót ok. 2,4 mld €. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w trzech (w Świdnicy, Warszawie i Poznaniu) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółka STANGL Technik Polska zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.
Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy obecnie osoby na następujące stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

Główne zadania pracownika:

  • Kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z dokumentacją techniczną, wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnieniami z klientem i ustalonym harmonogramem czasowym
  • Dokonywanie zamówień materiałów zgodnie z projektem technicznym i późniejszymi dodatkowymi ustaleniami
  • Przygotowywanie zaplecza budowlanego
  • Dokonywanie wpisów do dziennika budowy
  • Informowanie biura projektowego o wprowadzonych zmianach

Niezbędne kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym
  • Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności: instalacje elektryczne
  • 3-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • Prawo jazy kategorii B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Kontakt:
Stangl Technik Polska Sp. z o.o., ul. Gdyńska 25 , 58-100 Świdnica, Fax +48 74 640 97 97, www.stangl-technik.pl

SPIE Stangl Technik sp. z o.o.