Kierownik Robót Elektrycznych

EL-LOGIC

Olkusz, małopolskie

EL-LOGIC
EL-LOGIC
El-Logic – powstanie, działalność, przyszłość…
Firma EL-LOGIC powstała w 2008 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęliśmy od projektowania instalacji sterowania urządzeń pracujących w hutach szkła, a następnie wykonywania instalacji elektrycznych w halach przemysłowych. Z każdym kolejnym rokiem otwieraliśmy się na nowe sektory: branża kruszyw, przemysł szklarski i budowlany, relokacja maszyn. Rozwijaliśmy się najpierw na rynku polskim, następnie europejskim, a aktualnie podejmujemy zlecenia na całym świecie.

Obecnie oferujemy szeroki zakres działalności dostosowując się do potrzeb rynku, jednocześnie zachowując standardy jakości i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Naszym atutem jest zespół profesjonalnych ludzi, zaangażowanych w ciągły rozwój firmy.
Szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

  • prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja realizacji robót zgodnie z obowiązującymi, przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem oraz współpracownikami,
  • kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót,
  • przygotowanie i koordynacja harmonogramu robót budowlanych ,
  • utrzymanie terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • koordynacja zamówienia materiałów,
  • raportowanie postępu robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w generalnym wykonawstwie instalacji elektrycznych jako kierownik robót,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski,
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami.

Oferujemy:

  • pracę w firmie umożliwiającej realizowanie ambitnych planów,
  • pracę w rozwijającej się firmie branży instalacji przemysłowych,
  • satysfakcjonujące zarobki,
  • duże możliwości rozwoju swoich umiejętności zawodowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
EL-LOGIC