Kierownik Robót Elektrycznych

Hexa Network S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad realizacją robót w zakresie robót elektrycznych
  • organizacja i koordynacja prac na budowie
  • weryfikacja projektów pod kątem wykonawstwa instalacji elektrycznych
  • analiza rynku w zakresie nowych rozwiązań technicznych
  • planowanie inwestycji uwzględniając standardy firmy na etapie projektowania
  • weryfikowanie podwykonawców i optymalizacja rozwiązań kosztowych oraz technicznych
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie rozwiązań zamiennych

Oferta pracodawcy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych
  • pracę w przyjaznym środowisku i zaangażowanym zespole na terenie Krakowa
  • zatrudnienie w ramach własnej działalności lub umowy o pracę

Wymagania

  • posiadanie uprawnień budowlanych i elektrycznych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych wraz z wpisem do PIIB, umożliwiających dokonywanie wpisów do dziennika budowy - warunek konieczny
  • znajomość prawa budowlanego
  • umiejętności nadzoru i koordynacji procesu budowlanego
  • umiejętności kosztorysowania i wyceny robót
  • biegłej obsługi komputera (Excel, AutoCad)
  • preferowana dobra znajomość z zakresu niskich prądów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się:<br/>- profesjonalnym projektowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie