Kierownik robót elektrycznych

P.W. Sako Sp. z o.o.

92-312 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAKO Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

 Miejsce pracy: Łódź

 Opis stanowiska:

  • kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • koordynacja prac brygad montażowych oraz robót podwykonawców
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • współtworzenie i aktualizacja harmonogramów realizacyjnych
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń
  • aktualne uprawnienia SEP E i D,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót elektroenergetycznych,
  • umiejętność kierowania pracami elektroenergetycznymi na budowie,
  • umiejętność zarządzania zespołem i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie z systemem premiowym

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAKO Sp. z o.o. to specjalistyczna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie