Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
Kierowanie, koordynacja i nadzór nad przygotowaniem i realizacją robót w zakresie instalacji elektrycznych w tym AKPiA
Prowadzenie niezbędnych uzgodnień
Udział w opracowaniu koniecznej dokumentacji.

Preferujemy stałą formę zatrudnienia na zasadach umowy o pracę, możemy jednak rozważyć również inne, elastyczne formy współpracy.

Wymagania

Uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji na stanowisku kierownika robót elektrycznych,
Podstawowa znajomości programów komputerowych (MS Office , AutoCAD)
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Kompleksowo wykonujemy zaawansowane technologicznie instalacje au... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis