Kierownik robót elektrycznych / Szef działu instalacji fotowoltaicznych

Inżynieria Zbigniew Witkowski

30-722 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Kierowanie budowaniem instalacji / farm fotowoltaicznych

• Nadzór nad robotami elektrycznymi zgodnie z wymaganiami projektowymi, założeniami budżetowymi oraz harmonogramem

• Udział w przygotowaniu do odbioru i podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci zewnętrznej

• Udział w weryfikacji postępu prac na realizowanych inwestycjach i przygotowaniu do odbioru i odbiorze robót instalacyjnych

• Realizacja zadania budowlanego zgodnie z projektem

• Sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia,

• Nadzorowanie, koordynowanie i odbiór prac podwykonawców oraz sił własnych,

• Kontrola założeń budżetowych, rozliczanie podwykonawców oraz podległych pracowników, weryfikacja faktur, kontrola kosztów zadania

• Przygotowywanie ofert na wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych i aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• Udział w tworzeniu nowych struktur organizacyjnych w zakresie branży elektrycznej i instalacji fotowoltaicznych oraz zarządzanie stworzonym działem pracowników

• Pomoc w zapewnieniu obsługi (podwykonawców) w zakresie wykonania instalacji elektrycznych na realizowanych inwestycjach w Generalnym Wykonawstwie

Wymagania

• Doświadczenie w prowadzeniu prac elektrycznych montażowych,

• Uprawnienia elektryczne SEP,

• Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci elektrycznych /w zakresie projektowania instalcji elektrycznych,

• Uprawnienia fotowoltaiczne UDT OZE mile widziane,

• Wykształcenie wyższe w branży elektrycznej,

• Mile widziane doświadczenie w budowie instalacji / farm fotowoltaicznych i/lub pomp ciepła

• Obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD), bardzo dobra znajomość programu Excel, norma (lub inny program kosztorysowy),

• Mile widziana znajomość programów do projektowania PV

• Mile widziana wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych

• Znajomość procesu inwestycyjnego,

• Wysokie umiejętności organizacji pracy

• Silna motywacja do pracy oraz nastawienie na realizację celów;

• Umiejętność rozwiązywania problemów , samodzielność w działaniu,.

Oferujemy:

• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

• Stałe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

• Stałą i ambitną pracę na terenie Krakowa i całej Polski w dynamicznie rozwijającej się branży

• Możliwy stały rozwój i awans w nowo tworzonej strukturze organizacyjnej

• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, paliwo, komputer, telefon)

• Możliwość korzystania z karty Benefit Multisport

Prezentacja firmy

INŻYNIERIA jest profesjonalną firmą budowlaną, działającą na terenie poł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria