Kierownik Robót Elektrycznych (Inwestor)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczanej osoby na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy będącej inwestorem w zakresie projektów przemysłowych oraz energetycznych - w zawiązku z rozwojem portfela projektów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej projektu
  • Udział w przygotowaniu budżetu oraz harmonogramu projektu
  • Wybór oraz kontraktacja podwykonawców
  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z założeniami projektu
  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Przygotowanie dokumentacji po wykonawczej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w nadzorze na robotami elektrycznymi
  • Uprawnienia w specjalności elektrycznej
  • Doba znajomość MS Office i AutoCad
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej inwestorem
  • Udział w wymagających projektach inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page