Kierownik Robót Elektrycznych ds. Przygotowania Produkcji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów, czołowego polskiego dewelopera mieszkaniowego, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych ds. Przygotowania ProdukcjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nadzór nad realizacją robót w zakresie zasilenia placu budowy,
  • organizacja i koordynacja prac na budowie łącznie z dbaniem o podpisanie umowy w zakresie zasilenia placu budowy,
  • weryfikacja uzgodnień umownych,
  • weryfikacja projektów pod kątem wykonawstwa instalacji elektrycznych,
  • przeszukiwanie rynku w celu znalezienia nowych rozwiązań technicznych,
  • planowanie inwestycji uwzględniając standardy firmy na etapie projektowania,
  • weryfikowanie podwykonawców w celu znalezienia najbardziej odpowiedniej opcji rozwiązań kosztowych i technicznych dla firmy,
  • bieżąca analiza dokumentacji technicznej, projekty budowlane, wykonawcze, sprawdzanie czy są spełnione standardy firmy, poprawne rozwiązania techniczne.

Wymagania:

  • uprawnienia projektowanie bez ograniczeń w specjalności instalacji elektrycznych, mile widziane uprawnienia wykonawcze
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów lub w pracy jako Inżynier prz projektach mieszkaniowych,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • oświadczenie w zakresie realizacji projektów deweloperskich, udział przynajmniej w dwóch budowach! dobra umiejętność nadzoru i koordynacji procesu budowlanego
  • kreatywność, umiejętność negocjacji zdecydowanie i konsekwencja w działaniu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem

Oferujemy:

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej i rozpoznawalnej firmie deweloperskiej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiety benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.