Opis stanowiska pracy

GruntBudowa Sp. z o.o. Sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu.

Poszukujemy nastawionych na rozwój i ambitnych kandydatów do pracy na stanowisko Kierownik Robót Drogowych.

Głównymi zadanami osoby na tym stanowisku będzie prowadzenie robót budowlanych, współpraca i współdziałanie z Kierownikiem Projektu oraz wysoka orientacja na cel.

Kierownik Robót Drogowych będzie odpowiedzilany za:

  • bieżącą analizę i planowanie w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych;
  • zarządzanie robotami / zasobami zaangażowanymi w realizację inwestycji;
  • czynne zarządzanie robotami - kierowanie strategiczne i operacyjne pracą podległych pracowników i sprzętu ciężkiego;
  • prowadzenie bieżącej ewidencji kosztów, kontrola budżetu inwestycji;
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań, prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz korespondencji budowy;
  • kontrolowanie i rozliczanie zakresu robót objętych kontraktem;
  • kreowanie dobrej atmosfery na budowie i dobrych relacji z klientem;
  • ścisła współpraca z biurem projektów oraz menadżerem projektu.

Wymagania

  • studia wyższe - budownictwo drogowe lub pokrewne (technologia i organizacja budownictwa, konstrukcje budowlane);
  • minium 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2 - letnie doświadczenie na budowie poparte wiedzą praktyczną;
  • wysoka ambicja i nastawienie na cel;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz innych osób;
  • umiejętność planowania strategicznego, operacyjnego i optymalizacji procesów;
  • umiejętność zarządzania sprzetem ciężkim;
  • umiejętność wyznaczania celów i elastycznej zmiany priorytetów;
  • wiedza oraz predyspozycje liderskie;
  • wysoki poziom wiedzy teoretycznej z budownictwa drogowego;
  • prowo jazdy kat. B.

Dodatkowe kwalifikacje:

  • nastawienie na rozwój;
  • biegła obsługa komputera ( oprogramowanie MS Office, Auto CAD);
  • wiedza z budownictwa kubaturowego;
  • uprawnienia budowlane.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się branżą budowlaną wszczególności robotami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca