Kierownik robót drogowych/mostowych

PowerChina

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie i rozliczanie budowy zgodnie z prawem budowlanym; nadzór i prowadzenie robót; współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami i dostawcami; koordynację zamówień materiałów; zarządzanie zespołem; przygotowanie dokumentacji; dbanie o terminowość wykonywanych prac.

Zatrudnienie w oparciu o etat, mile widziana współpraca na własnej działalności gospodarczej.

Wymagania

- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności - drogowej lub mostowej
- minimum 5 lat doświadczenia od momentu nadania uprawnień budowlanych
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie sporym atutem

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie