Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Kierownik robót budowlanych

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżącą koordynację prac budowlanych (przygotowanie terenu, układanie kostki brukowej, obrzeży betonowych),
  • Koordynacja pracy podległego zespołu (5 osób),
  • Dobór dostawców materiałów, usług i sprzętu oraz podwykonawców,
  • Prowadzenie rozliczeń wykonanych prac.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie o kierunku budowlanym lub pokrewne,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy ekipy budowlanej oraz podwykonawców,
  • Obsługa komputera (poczta elektroniczna, znajomość MS-Excel),
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki,
  • prawo jazdy kat. C, E.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach i szkoleniach,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Forma kontaktu: CV

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca