Kierownik robót budowlanych

Já iðnaðarmenn Art2b verkst ehf

Islandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Ja Idnadarmenn z Islandii poszukuje zmotywowanego doświadczonego

Kierownika robót budowlanych.

Do obowiązków należy

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie zadań zespołu
  • Utrzymywanie terminów realizacji projektów konserwacyjnych
  • Komunikuj się z klientami we wszystkich projektach. Dbając o zadowolenie klientów
  • Wykonaj rutynowe czynności serwisowe i konserwacyjne przy użyciu narzędzi, materiałów i harmonogramu

Oferta firmy:

  • Zakwaterowanie i lot organizowany przez pracodawcę
  • Umowa na 5 miesięcy
  • Płaca 3000 euro za miesiąc
  • Praca od zaraz

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Doświadczenie w nadzorowaniu prac konserwatorskich
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość angielskiego warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie stolarskie

Prezentacja firmy

Company Já Iðnaðarmenn specializes in all construction work, litt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca