Kierownik robót branży HVAC, instalacje mechaniczne, wod-kan (Site Supervisor) ze znajomością j.angi

TKS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 r, zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach i sieci zewnętrznych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik robót branży HVAC, instalacje mechaniczne, wod-kan (Site Supervisor) ze znajomością j.angielskiego

Miejsce Pracy: Słupsk

Zarządzanie realizacją kontraktu branży HVAC, instalacje mechaniczne i wod-kan w zakresie:

  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji budowy,
  • udział w opracowaniu dokumentacji dostaw które podlegają zatwierdzeniu przez Inwestora,
  • negocjowanie umów z dostawcami i podwykonawcami oraz nadzór nad ich realizacją,
  • kierowanie podległym zespołem realizacyjnym składającym się z pracowników TKS jak i podwykonawców,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • opracowywanie projektów organizacji robót, harmonogramów, udzielanie pracownikom instruktażu stanowiskowego,
  • dokonywania odbioru i weryfikacji materiałów, urządzeń i osprzętu dostarczanego na plac budowy w oparciu o dokumentację dostaw i dokumentację kontraktu,
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z Inwestorem (USA), Generalnym Wykonawcą (USA) oraz innymi podwykonawcami (PL),
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne),
  • uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń ,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, wymagana minimum znajomość języka angielskiego na poziomie średnim B1 intermediate (rozumienie dyskusji na tematy techniczne w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej sporządzonej w języku angielskim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych),
  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót ( min. 5 lat),
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • dobre warunki pracy i płacy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

TKS Sp. z o.o. istnieje od roku 1989 i zajmuje się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Inżynieria