Kierownik robót branżowych (m/k)

Trenkwalder Polska

Słupsk, pomorskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Słupsk
Obowiązki:
  • nadzorowanie pracy podwykonawców w zakresie systemów p.poż i DSO,
  • koordynowanie prac podwykonawcy,
  • raportowanie z zakresu nadzorowanych prac,
  • rozliczenia finansowe podwykonawcy,
  • udział w projektach inwestycyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w realizacji systemów sygnalizacji pożaru i DSO,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze: w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z generalnym wykonawcą (firma amerykańska) - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony,
  • pracę w stałych porach (7.00-16.00),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w prestiżowej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.