Kierownik robót br.elektrycznej

Control Process S.A.

okolice Poznania, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • nadzorowanie i koordynowanie robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem
  • ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • kwalifikacje osoby dozoru ruchu w specjalności budowlanej / elektrycznej w zakładach górniczych wydobywających kopaliny otworami wiertniczymi – wydobywanie ropy naftowej i gazu ziemnego
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych
  • biegła znajomość obsługi komputera (Excel, AutoCad, mile widziany MS Project)
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (gotowość do długoterminowych wyjazdów służbowych na terenie kraju)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • narzędzia pracy
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwa ścieżka kariery

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie