Kierownik restauracji

Akcja Job

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

KIEROWNIK RESTAURACJI

Zakres zadań:

• Zarządzanie restauracją na najwyższym poziomie

• Zarządzanie podległym zespołem i motywowanie go do osiągania jak najwyższych celów,

• Organizowanie przyjęć, bankietów, konferencji, spotkań, imprez okolicznościowych

• Kreacja działań marketingowych

• Aktywne działania sprzedażowe

• Inicjowanie nowych przedsięwzięć oraz kreowanie pozytywnego wizerunku restauracji

• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania oraz wysokiego poziomu oferty gastronomicznej restauracji

• Kształtowanie i utrzymanie bardzo dobrych relacji z gośćmi

• Raportowanie zgodnie z ustalonymi procedurami

• Analizowanie, planowanie, kontrolowanie oraz optymalizacja kosztów działalności restauracji,

• Współpraca z dostawcami na korzystnych warunkach

• Efektywność mierzona wartością sprzedaży oraz poziomem obsługi

• Zarządzanie restauracją oraz poprawa i zwiększenie sprzedaży usług gastronomicznych

Wymagania:

• Wykształcenie gastronomiczne

• Wysoko rozwinięta umiejętność oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

• Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,

• Umiejętność efektywnego planowania czasu pracy,

• Doświadczenie: 3 lata na podobnym stanowisku

• Mile widziana umiejętność komunikacji w języku angielskim,

• Praktyczna znajomość programów MS Word oraz Excel

• Zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta

• Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

• Wysoka kultura osobista

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:

• ciekawą pracę w hotelu i restauracji we Wrocławiu,

• przyjazną atmosferę,

• otwartość na innowacyjne pomysły,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.