Opis stanowiska pracy

Restauracja Stara Zajezdnia w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 12

Poszukuje osoby na stanowisko

KIEROWNIK RESTAURACJI

Podstawowym obowiązkiem Kierownika Restauracji jest koordynacja i spełnienie wszystkich życzeń i potrzeb naszych gości, zapewnienie wysokiej jakości usług, budowanie korzystnej relacji z klientem. Jest on odpowiedzialny za zapewnienie najwyższego standardu usług oferowanych gościom, poprzez efektywne działanie całego obiektu przy uwzględnieniu utrzymania zyskowności.

Od kandydata oczekujemy:

doświadczenia w zarządzaniu restauracją, doskonałej organizacji i etyki pracy, obowiązkowości i dyspozycyjności, umiejętności zarządzania zespołem, dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole
  • umowę o pracę

Prezentacja firmy

Najbardziej przyjazne Hotele DeSilva – nowa jakość hotelarstwa. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka