Kierownik Restauracji KFC Wrocław

KFC

Wrocław, dolnośląskie

KFC
W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. GM/KFC/Wrocław/info/16

Nasza Obietnica:

• Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji

• Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem

• Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze - stawiamy na awanse z wewnątrz - 80% stanowisk jest obsadzanych przez osoby z firmy w drodze wewnętrznego awansu.

• Troska i docenianie pracowników

• Kilkumiesięczne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska

• Atrakcyjny pakiet kafeteryjny, zawierający szereg benefitów do wyboru (np. opieka medyczna, karta sportowa )

Twoje zadania:

• Samodzielne zarządzanie restauracją

• Odpowiedzialność za wyniki finansowe

• Budowanie zespołu pracowników

• Zapewnianie miłej atmosfery pracy

• Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na kliencie

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe

• 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu restauracją/kawiarnią lub punktem bezpośredniej obsługi klienta

• Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań

• Zdolności analityczne

• Elastyczność, pomysłowość

• Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV poprzez "Aplikuj" poniżej ogłoszenia.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.praca.kfc.pl i poznaj nas bliżej.