Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2017.

Kierownik Restauracji KFC Wrocław

dolnośląskie

KFC

Opis stanowiska pracy

Nr ref. GM/KFC/Wrocław/info/16

Nasza Obietnica:

• Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji

• Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem

• Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze - stawiamy na awanse z wewnątrz - 80% stanowisk jest obsadzanych przez osoby z firmy w drodze wewnętrznego awansu.

• Troska i docenianie pracowników

• Kilkumiesięczne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska

• Atrakcyjny pakiet kafeteryjny, zawierający szereg benefitów do wyboru (np. opieka medyczna, karta sportowa )

Twoje zadania:

• Samodzielne zarządzanie restauracją

• Odpowiedzialność za wyniki finansowe

• Budowanie zespołu pracowników

• Zapewnianie miłej atmosfery pracy

• Tworzenie kultury pracy skoncentrowanej na kliencie

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe

• 1-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu restauracją/kawiarnią lub punktem bezpośredniej obsługi klienta

• Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań

• Zdolności analityczne

• Elastyczność, pomysłowość

• Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV poprzez "Aplikuj" poniżej ogłoszenia.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu

AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci... restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks oraz Applebee`s (Stany Zjednoczone) w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture.

Obecnie AmRest zarządza ponad 656 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia blisko 21 tysięcy pracowników AmRest, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Zapraszamy do naszych restauracji, aby zasmakować gościnności AmRest.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Katering / Gastronomia