Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Kierownik Rejonu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice, Rybnik, Tychy, Żory

Twoje zadania:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży
  • wspieranie i szkolenie Franczyzobiorców w prowadzeniu sklepu Żabka
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań we wszystkich podległych sklepach

Oczekujemy od Ciebie:

  • skuteczności w realizacji celów (popartych wynikami)
  • doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności budowania partnerskich relacji
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • dyspozycyjności oraz umiejętności planowania czasu pracy
  • umiejętności skutecznej komunikacji
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, karta flota, tablet, telefon służbowy)
  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".