Kierownik Rejonu Toruń

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Rejonu ToruńMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • utrzymywanie relacji z klientami zewnętrznymi oraz z podwykonawcami
  • planowanie budżetu
  • wytyczanie kierunków rozwoju w oparciu o trendy na rynku/ w branży
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • utrzymywanie wyniku finansowego oraz KPI na wymaganym poziomie
  • planowanie i dobór zasobów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi strukturami organizacyjnymi i dużymi zespołami pracowników
  • doświadczenie w branży energetycznej min 5 lat
  • nastawienie na utrzymanie dlugofalowych relacji z klientem
  • umiejetności negocjacyjne
  • umiejetność planowania zasobów
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.