Opis stanowiska pracy

Firma z branży utrzymania ruchu poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Regionu, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie i nadzór nad kontraktami prowadzonymi przez firmę w województwie śląskim.

Idealna osoba na tym stanowisku jest ambitna, energiczna i otwarta, potrafi skutecznie zarządzać zespołem i samodzielnie podejmować kluczowe decyzje. Łatwo nawiązuje dobre relacje z klientami i współpracownikami. Jest osobą zorientowaną na osiągnięcie wyznaczonych celów, stale poszukującą obszarów poprawy, dążącą do zwiększenia wydajności i efektywności pracy oraz minimalizacji kosztów. Potrafi pracować w zespole i wspólnie rozwiązywać napotkane trudności. Stale podnosi własne kwalifikacje. Jest osobą ukierunkowaną technicznie.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku,
  • przyjazne warunki w ambitnym i zgranym zespole,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia.

Miejsce pracy: Górny Śląsk

Wymagania

• Doświadczenie praktyczne i wiedza z zakresu utrzymania ruchu
• umiejętności i doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem - min 5 lat w zarzadzaniu zespołem prewencyjnego utrzymania ruchu
• dotychczasowa odpowiedzialność za kontakty z klientami zewnętrznymi
• doświadczenie handlowe/sprzedażowe będzie dodatkowym atutem,
• wyksztalcenie techniczne
• język angielski na poziomie komunikatywnym,
• prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management