Kierownik Regionu (branża usług HR)

InterKadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kierownik Regionu

Numer referencyjny: KR/716/POZ

Obowiązki:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu doradców i specjalistów ds. rekrutacji na podległym terenie
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy
  • Realizowanie planów sprzedażowych firmy
  • Bieżący monitoring wskaźników efektywności, raportowanie wyników ilościowych i jakościowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Zarządzanie przepływem wiedzy w zespole
  • Rekrutacja osób do oddziałów firmy w podległym regionie
  • Wdrażanie zmian i egzekwowanie poleceń
  • Dbanie o jakość i terminowość usług
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w kierowaniu oddziałem, zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
  • Umiejętności negocjacyjne / pracy z trudnym klientem
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Proaktywne podejście do pracy i trudności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
  • Pracę w zgranym zespole w dynamicznym środowisku
  • Służbowy samochód, telefon oraz laptop
  • System szkoleń

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.