Opis stanowiska pracy

Lugera & Makler to agencja doradztwa personalnego, która od prawie 20 lat wspiera swoich klientów w najtrudniejszych procesach rekrutacyjnych. Z główną siedzibą na Słowacji Lugera & Makler aktywnie działa w regionie CEE: Słowacja, Rumunia, Holandia, Czechy, Armenia, Ukraina i Polska.

Naszą misją jest pomaganie ludziom. Firma posiada licencję na dostarczanie usług rekrutacyjnych, wpis do agencji zatrudnienia nr 5311.

Dla naszego klienta sieci sklepów z odzieżą używaną, posiadającego obecnie 9 placówek i ugruntowaną pozycję na rynku poszukujemy doświadczonej i energicznej osoby na stanowisko:

Kierownik Regionalny - Śląsk

Lokalizacja: Region Śląsk (Zabrze, Bielsko Biała, Jastrzębie Zdrój, Rybnik)

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i rozwój sieci w Polsce
  • Analiza lokalnego rynku i konkurencji oraz poszukiwanie potencjalnych lokalizacji dla nowych sklepów
  • Koordynacja działań związanych z otwarciem nowych sklepów
  • Zarządzanie funkcjonowaniem podległych sklepów
  • Zarządzanie podległymi pracownikami oraz wdrażanie i realizacja strategii personalnej spółki
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Kontrolowanie rentowności sklepów oraz realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepów
  • Kontrola kosztów i innych zagadnień finansowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w kompleksowym zarządzaniu dużymi sklepami (minimum 3 lata)
  • Mile widziane doświadczenie w poszukiwaniu i otwieraniu nowych lokalizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz w realizacji strategii personalnej
  • Umiejętność zarządzania budżetami oraz kontroli kosztów
  • Zaangażowanie w pracy oraz w realizacji powierzonych obowiązków, samodzielność
  • Elastyczność w działaniu, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz wykonywania pracy wielozadaniowej
  • Zorganizowanie, odpowiedzialność
  • Proaktywna postawa
  • Prawo jazdy (czynne)

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie i pracę pełną wyzwań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej

Prezentacja firmy

Agencja doradztwa personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca