Kierownik Regionalny w Restauracji

P&T Investment Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska Sieć Restauracji, które zlokalizowane są na terenie Polski w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

 Zadania:

- Nadzorowanie funkcjonowania powierzonych restauracji w ramach regionu

- Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych na powierzonym obszarze

- Organizacja, planowanie i monitorowanie pracy Kierowników Restauracji

- Rozwijanie umiejętności sprzedażowych oraz ocena efektywności pracy Kierowników

- Dokonywanie ocen okresowych podległych Restauracji

- Planowanie i realizacja zadań mających na celu stałe podnoszenie jakości i organizacji pracy

 - Nadzór nad przestrzeganiem określonych procedur oraz standardów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe

- Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży gastronomicznej

- Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

- Prawo jazdy kat. B

- Wysokie umiejętności organizacyjne

- Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

- Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

- Zdolność do motywowania podległych pracowników

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość samodzielnej realizacji zadań

- Jasno sprecyzowane dodatki motywacyjne

- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na wyżej wymienionym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pośrednictwem portalu InfoPraca.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Marka SMAK NA TAK należy do ogólnopolskiej sieci restauracji. Swoje loka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kontrola jakości, Praca Top management