Kierownik Regionalny Sklepów Branża Narzędziowa

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Zarządzanie 8 sklepami na podległym terenie;

Realizacja planów strategicznych i celów Firmy;

Realizacja krótko i długo terminowych celów, ustalonych wcześniej z przełożonym;

Szkolenie i rozwój podległych członków zespołu;

Ocena kompetencji i wydajności pracy zespołu.

Wymagania

Oczekiwania:

Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu siecią sklepów w branży narzędziowej, budowlanej bądź technicznej;

Wykształcenie wyższe, magisterskie;

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Orientacja na klienta oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;

Orientacja na rozwój i osiąganie celów;

Umiejętność szybkiego uczenia.

Oferta:

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Samochód służbowy

Częste szkolenia;

Możliwość wyjazdów zagranicznych;

Bogaty pakiet benefitów;

Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie