Kierownik Regionalny (Linia Rx)

Polfarmex S.A.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym (sponsor strategiczny drużyny koszykarskiej „Polfarmex Kutno” – Tauron Basket Liga).

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Warszawa, Białystok, Olsztyn, Radom

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie czasem, informacją, rozwojem, sprzedażą na powierzonym terytorium
  • organizacja i planowanie pracy z przedstawicielami, rozliczanie pracy
  • monitorowanie pracy podległego zespołu
  • rozwijanie umiejętności sprzedażowych (coaching) oraz ocena efektywności pracy Przedstawicieli Medycznych
  • monitorowanie wyników biznesowych na podległym regionie
  • dokonywanie ocen okresowych podległych Przedstawicieli Medycznych
  • czynny udział w rekrutacjach na powierzonym terenie
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji i procedur w swoim regionie

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1,5-roku doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności analityczne
  • zdolności interpersonalne
  • silne nastawienie na realizację celów biznesowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • motywujące wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tablet, telefon służbowy)

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijająca się firmą. Produkujemy l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia