Kierownik Regionalny dla Sieci Aptecznej

Sales For

Tarnów, małopolskie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą. Dla swojego Klienta – dynamicznie i najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Regionalny.

Obowiązki:

  • Współpraca operacyjna z aptekami należącymi do sieci w ramach powierzonego regionu (wschodnia Małopolska i zachodnie Podkarpacie),
  • Zarządzanie podległym terenem sprzedaży,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w podległym regionie,
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym w obiektach sieciowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość branży farmaceutycznej (mile widziana),
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu,
  • Duża dyspozycyjność,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Determinacja w realizacji celów,
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem uzupełnianym systemem premiowym,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Narzędzia pracy i benefity.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For