KIEROWNIK recepcji i obsługi klienta

Toya Development Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Bezpośrednia obsługa klientów pola golfowego,
  • Pomoc przy organizacji turniejów i imprez golfowych,
  • Obsługa Proshopu (sklepu golfowego),
  • Obsługa programów komputerowych,
  • Prowadzenie baz danych klientów,
  • Wysyłanie mailingów,
  • Wystawianie faktur,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Centrali telefonicznej i poczty elektronicznej.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych (MS Office, Internet, poczta e-mail)
  • Prawo jazdy i własny samochód (brak możliwości dojazdu środkami komunikacji miejskiej)
  • miłość do sportu - znajomość golfa mile widziana

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży lub na stanowisku recepcyjnym.

Mile widziane osoby w wieku 40+

Praca również w weekendy i święta.

Prezentacja firmy

Pole Toya Golf & Country Club jest położone tylko kilka kilometrów na pó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Stawka pracownika ustalana będzie po przeprowadzonym okresie szkoleniowym
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka