Kierownik Realizacji / Specjalista ds. technicznych

ERBUD SA

Wieruszów, łódzkie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Wieruszów

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się Firma świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud Industry, poszukuje rzetelnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów serwisowych oraz remontowych w sektorze energetyki zawodowej oraz przemysłowym, w zakresie terminu, harmonogramu oraz zakresu prac
  • Ocena ryzyka i potencjału projektów pod względem technicznym, realizacyjnym i jakościowym
  • Efektywna organizacja pracy oraz rozliczanie czasu pracy Pracowników
  • Wsparcie w pozyskiwaniu zleceń/projektów w branży usług serwisowych i utrzymania ruchu w przemyśle i energetyce, udział w opracowywaniu ofert
  • Czynny udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na realizowanych projektach
  • Cykliczne raportowanie postępu prac na realizowanych projektach do Zarządu
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, współpraca z Klientami, podwykonawcami i urzędami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mechanika, energetyka, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata pracy na zbliżonym stanowisku w przemyśle lub energetyce, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Silna motywacja do pracy i rozwoju
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (ewentualnie angielskiego) w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Biegła obsługa komputera (MS Word, Excel)
  • Gotowość do pracy w delegacjach
  • Prawo jazdy kat. B