KIEROWNIK REALIZACJI ROBÓT

Climbex S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma CLIMBEX S.A powstała w 1994 roku. Przedmiotem działania jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych naszych klientów w obszarach Industrial Services

GŁÓWNE ATUTY FIRMY

Specjalnością firmy CLIMBEX, lidera na polskim rynku, jest podciśnieniowe usuwanie substancji takich jak materiały sypkie, szlamy, ciecze w tym materiały niebezpieczne, czyszczenie urządzeń przemysłowych, a także działania obejmujące prace alpinistyczne na wysokości.

CLIMBEX SA – to lider na rynku ATC – automatycznego czyszczenia zbiorników ropy naftowej

CLIMBEX SA – działa w Polsce ale też w wielu krajach europejskich, Izraelu i Arabii Saudyjskiej

(praca na terenie kraju w delegacjach)

Centrala firmy znajduje sie w Opolu

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i nadzór nad prowadzonymi pracami kontraktowymi, udział w pracach przygotowawczych, w wizjach lokalnych, analiza dokumentacji technicznej w celu przygotowania zapotrzebowania na materiały, narzędzia i sprzęt,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych, opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z uwzględnieniem zasad eksploatacji maszyn i urządzeń przemysłowych w czasie prowadzenia procesu czyszczenia,
  • Współpraca z Działem Wsparcia Sprzedaży w koordynacji realizacji projektów/kontraktów, od stadium ofertowania do zakończenia okresu gwarancyjnego,
  • Analiza potrzeb i pozyskiwanie nowych klientów i usług w obszarze Industrial Services
  • Rozwój technologii usług czyszczenia przemysłowego i innych usług w obszarze Industrial Services
  • Wdrażanie postępu technicznego i organizacyjnego oraz wniosków racjonalizatorskich w celu osiągnięcia optymalnych wyników organizacyjno-techniczno-ekonomicznych.

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań oraz decyzyjność,
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, zaangażowanie i kreatywność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wykształcenie techniczne - wyższe
  • Doświadczenie - min. 2 letnie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie wzbogacone o pakiet świadczeń dodatkowych (dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet benefitów)
  • Możliwość i warunki do rozwoju zawodowego: szkolenia, kursy, coaching, zdobywanie nowych kompetencji i uprawnień

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem obiektów przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Badania / Rozwój, Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis