Kierownik Punktu/Wrocław

Carsan

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Bieżące zarządzanie, organizacja oraz kontrola pracy podległego zespołu
• Odpowiedzialność za nadzór oraz utrzymanie wysokiej jakości usług
• Wykonywanie prac wchodzących w zakres podstawowej działalności placówki
• Realizacja założonych budżetów, raportowanie wyników
• Sprawy administracyjne
• Rekrutacja pracowników oraz szkolenie nowych osób
• W razie konieczności wykonywanie prac wchodzących w zakres podstawowej działalności placówki
• Dbanie o dobre relacje z Klientem
• Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleceń
• Odpowiedzialność i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

• Pracę u renomowanego dealera samochodowego
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
• Przeszkolenie
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Realną możliwość rozwoju

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
• Prawo jazdy kat.B -warunek konieczny
• Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny
• Doświadczenie w pracy w myjni samochodowej będzie dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność
• Umiejętność zarządzania zespołem, wyznaczania celów i motywowania pracowników
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Samodzielność w działaniu
• Dokładność, rzetelność i punktualność
• Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą ręczną myjnią samochodową w Polsce. <br/>Naszą pasją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca