Kierownik Punktu Sprzedaży

Perfect Consulting

Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko
Nr ref. 68/07/2020
Miejsce pracy: Tczew

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie

  • realizacja celów sprzedażowych i marżowych, rozwój sprzedaży
  • dbanie o dobre relacje z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów (praca w terenie)
  • obsługa zamówień klienta
  • komunikacja z klientami w sprawach handlowych
  • dbanie o gospodarkę magazynową w Punkcie Sprzedaży
  • organizacja lokalnej dystrybucji

Oferujemy

  • pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami,
  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa, telefonu komórkowego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy

  • zdolności handlowych i negocjacyjnych
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności
  • silnej motywacji i determinacji w dążeniu do założonego celu
  • praktycznej znajomość obsługi komputera oraz prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu punktu dystrybucji
  • znajomość branży sanitarnej / instalacyjnej

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi