Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • dbanie o przepływ informacji miedzy działami
  • uczestnictwo we wdrożeniach na etapie analizy
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • komunikacja z klientem
  • bieżący nadzór nad pracami związanymi z projektem

Wymagane

  • podstawowa wiedza na temat systemów informatycznych w przedsiębiorstwach
  • wiedza na temat procesów funkcjonujących w firmach

Mile widziane

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w nowo tworzonym zespole przy ogólnopolskich wdrożeniach
  • dostęp do programu Benefit MultiSport
  • pakiet medyczny
  • umowa o pracę lub B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Wynagrodzenie 8000-15000 brutto

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca