Opis stanowiska pracy

MDS Systems sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży automatyki i robotyki oraz zajmującą się wdrażaniem nowych technologii w sektorach przemysłowych. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn pod indywidualne potrzeby klienta. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Projektów.

Zakres obowiązków:

  • bieżące zarządzanie projektami,
  • przygotowanie harmonogramów projektów
  • nadzór merytoryczny nad prawidłową realizacją poszczególnych faz projektu,
  • przygotowanie i realizacja planowanych budżetów projektowych,
  • prowadzenie dokumentacji projektu,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z kluczowymi Kooperantami,

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Ogólna znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, budowy maszyn;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;

Firma oferuje:

  • możliwość udziału w nowatorskich projektach i realizacji własnych pomysłów (linie zrobotyzowane, stanowiska automatyczne i półautomatyczne)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości dalszego rozwoju i awansu zawodowego.

Prezentacja firmy

MDS Systems Sp. z o. o. jest firmą usługowo - produkcyjną. <br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne