Kierownik Projektu

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Project Management

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektami informatycznymi
  • Wdrażanie zmian w systemach bankowych
  • Ścisła współpraca z kadrą menedżerską
  • Zarządzanie zespołami projektowym
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT w obszarze ryzyka i finansów, w szczególności rozwój hurtowni danych oraz systemów sprawozdawczych
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami grupowymi w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość branży bankowej
  • Znajomość procesu wytwórczego od strony technologicznej i zagadnień IT
  • Certyfikacja PMP lub inna specjalistyczna w zakresie zarządzania projektami, mile widziana znajomość Agile/DSDM
  • Umiejętność zarządzania wieloma wątkami i zależnościami z innymi projektami
  • Umiejętność współpracy z wyższą kadrą menedżerską
  • Mocne zorientowanie na rezultat i pracę zespołową
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów dla siebie i innych
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność mediacji i rozwiązywania konfliktów na poziomie najwyższej kadry zarządzającej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w bankowości
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.