Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • kierowanie projektami związanymi z wdrażaniem nowych systemów, instalacją maszyn/urządzeń, usprawnieniem procesów, transferem istniejących technologii lub wdrażaniem nowych
  • analizowanie i realizowanie potrzeb zakupowych dla urządzeń i systemów produkcyjnych niezbędnych do prawidłowej realizacji zadań biznesowych
  • wspieranie partnerów biznesowych Grupy Polpharma w realizacji projektów z zakresu inżynierii przemysłowej
  • realizowanie zadań z zakresu reinżynierii infrastruktury technicznej poprzez tworzenie specyfikacji, projektowanie, harmonogramowanie oraz koordynację działań wykonawczych
  • zarządzanie multidyscyplinarnym zespołem projektowym
  • zarządzanie harmonogramem oraz budżetem projektu
  • cykliczne raportowanie oraz prezentacja statusu projektu
  • realizacja projektu zgodnie z zasadami GMP i wewnętrznymi procedurami zakładowymi
  • prowadzenie dokumentacji projektowej oraz jej archiwizacja

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne: chemiczne lub farmaceutyczne
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych, inżynieryjnych i technologicznych aspektów produkcji farmaceutycznej
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność koordynowania prac zespołów projektowych
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmach farmaceutycznych
  • znajomość zagadnień związanych z instalacjami mediów, HVAC, automatyką
  • znajomość aplikacji Oracle E-business Suit, Track Wise
  • certyfikat związany z umiejętnością zarządzania projektami
  • znajomość wymogów cGMP
  • znajomość oprogramowania Autocad
  • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, mobilność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej.
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie.
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport)