Kierownik Projektu

Klient InfoPraca

Lubartów, lubelskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Lubartów

Opis Stanowiska: realizacja prac operacyjno – zarządczych:

  • szczegółowa znajomość infrastruktury i zagadnień technicznych jak i formalnej strony realizowanych projektów oraz ich prawidłową zgodną z zapisami umowy realizacją,
  • zarządzanie zespołem osób bezpośrednio podległych w ramach realizowanych projektów,
  • zarządzanie oraz koordynacja działań firm trzecich,
  • raportowanie zgodnie z zapisami umów realizowanych projektów oraz ustalonych zasad z bezpośrednim przełożonym w ramach struktury Firmy,
  • budowa i bieżące utrzymanie właściwych relacji klientami,
  • monitorowanie jakości działania infrastruktury i systemów informatycznych oraz eskalowanie ewentualnych problemów,
  • monitorowanie jakości obsługi klienta,
  • monitorowanie i zarządzanie jakością pracy wykonywaną przez podległych pracowników,
  • prowadzenie coachingów indywidulanych w zakresie rozwoju kompetencji,
  • planowanie i organizowanie cyklicznych szkoleń podnoszących wiedze podległych pracowników
  • rozliczanie podległych pracowników z efektywności zespołu,
  • raportowanie do Klienta w zakresie realizacji usług,
  • zarządzanie budżetem projektów: przychody, koszty, marża,
  • tworzenie prognozy finansowej i zasobów w ramach podległych projektów,
  • raportowanie finansowe w zakresie wykonania podległych projektów,
  • zarządzanie ryzykiem podległych projektów,
  • zarządzanie procesami i dokumentacją w zakresie bezpieczeństwa 27001,
  • współpraca w ramach pozyskiwania nowych klientów oraz przygotowywania budżetów kosztowych dla nowych Klientów.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania projektami (minimum o budżecie powyżej 3 mln złotych) – mile widziane w zakresie projektów Call Center,
  • Minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń z obsługi klienta i zarządzania zespołem,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym (minimum 60 osób),
  • umiejętność kreatywnego myślenia, podejmowania decyzji w trudnych stresujących sytuacjach,
  • umiejętność planowania, analizowania i wykonywania zadań,
  • umiejętność analizowania i zarządzania parametrami SLA/KPI,
  • umiejętność opracowywania analiz i rzeczowego podsumowania w formie prezentacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Duża dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych wyjazdów służbowych w Polsce jak i za granicą.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Spotkania integracyjne
  • Samochód służbowy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.