Kierownik Projektu

IWNISE Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie kontraktem zgodnie z harmonogramem i budżetem inwestycji, umową z GW i umowami z podwykonawcami,
  • Bieżący nadzór nad harmonogramem projektu, weryfikacja i aktualizacja harmonogramu
  • Analiza ryzyk i zagrożeń oraz prewencja
  • Odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Prowadzenie dokumentacji inwestycji oraz korespondencji kontraktowej z Inwestorem, Nadzorem, Biurem Projektów, Wykonawcami i innymi uczestnikami procesu budowlanego,
  • Raportowanie o postępach robót oraz zgodności z harmonogramem
  • Organizowanie pracy Zespołu Inwestora Zastępczego
  • Udział w radach budowy i naradach
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej budowy
  • Archiwizacja dokumentacji inwestycji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość procedur administracyjnych oraz procesu inwestycyjnego
  • minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych (preferowane FIDIC, Zamówienia Publiczne)
  • znajomość przepisów Prawa budowlanego i umiejętność stosowania ich w praktyce
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pogłębiania doświadczenia na prestiżowych inwestycjach komercyjnych
  • dla kandydatów spoza Łodzi lub Warszawy gwarantujemy zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym lub dofinansowanie wynajmu
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie relokacji
  • wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kompetencjami
  • elastyczne formy zatrudnienia

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca