Opis stanowiska pracy

Firma IBS Poland Sp. z o.o., autoryzowany partner firmy Dassault Systemes, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik Projektu

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie prac podczas trwania projektu zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Zarządzanie pracą podległych specjalistów;
  • Kontakt z klientem w sprawach związanych z realizacją projektu;
  • Harmonogramowanie projektu i utrzymywanie terminowej realizacji zadań w projekcie;
  • Komunikacja z klientem oraz z zespołami projektowymi w ramach projektu;
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie;
  • Koordynowanie prac i współpraca z innymi działami rozwoju produktów;

Oferujemy:

  • Udział w dużych projektach wdrożeniowych;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pakiet szkoleń;
  • Rozbudowany system motywacyjny;
  • Umowę o pracę;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami lub zespołami projektowymi w branży Automotive;
  • Zdolności kierownicze i umiejętność budowania relacji w zespole;
  • Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach produkcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Profesjonalne podejście do swoich zadań;
  • Samodzielność, umiejętność pracy w grupie;
  • Prawo jazdy kat. B;

CV oraz list motywacyjny wraz z opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Prezentacja firmy

Dostarczamy rozwiązania inżynierskie do wszystkich gałęzi przemys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Inne