Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów obejmujących rozwiązania z zakresu elektroniki oraz informatyki, w tym:

- współpraca z interesariuszami w celu zdefiniowania zakresu projektu

- budżetowanie i harmonogramowanie projektu

- delegowanie zadań do odpowiednich zespołów zaangażowanych w projekt

- motywowanie i kontrola pracy zespołów projektowych

- monitorowanie postępu prac w projekcie

- zarządzanie ryzykiem

- współpraca z udziałowcami projektu

- zarządzanie zmianą w projekcie

- udoskonalanie standardów pracy i komunikacji w organizacji

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektroniczne, IT lub pokrewne)

- minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- znajomość zagadnień z zakresu wytwarzania oprogramowania i urządzeń elektronicznych

- znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami

- orientacja na realizację celów

- dobra znajomość języka angielskiego (w tym branżowego)

- chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

- mile widziany certyfikat z zarządzania projektami lub studia podyplomowe o takim kierunku

Prezentacja firmy

Lider w zakresie nowoczesnych systemów pomiarowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria