Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku:

  • Zarządza projektem od pomysłu do gotowego produktu
  • Zarządza zespołem osób bezpośrednio podległych oraz koordynuje działania osób współpracujących w ramach projektu
  • Określa potrzeby projektu (czas, zasoby, budżet)
  • Nadzoruje przygotowanie dokumentacji, sporządza kalkulacje, prowadzi bieżący monitoring postępów realizacji projektu zgodnie z założonymi wskaźnikami i harmonogramem, kontroluje posiadane zasoby finansowe
  • Reaguje na problemy, obsługuje zmiany, które mogą negatywnie wpłynąć na ostateczny wynik projektu
  • Pozyskuje, negocjuje i współpracuje z firmami kooperującymi i poddostawcami, oraz współpracuje z zarządem, prowadzi prezentacje oraz szkolenia na temat projektu

Naszym pracownikom zapewniamy:

Rozwój:

  • Program adaptacyjny dla nowozatrudnionych pracowników
  • Szkolenia specjalistyczne – wewnętrzne i zewnętrzne (w tym wsparcie w zdobyciu certyfikacji technicznych)
  • Awanse wewnętrzne, jasno sprecyzowane ścieżki karier
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w realizowanych projektach
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami - przedstawicielami środowiska naukowego

Wspaniałą atmosferę w pracy:

  • Partnerskie relacje w zespołach
  • Spotkania świąteczne oraz imprezy okolicznościowe
  • Udział pracowników w akcjach społecznych

Pozapłacowe benefity:

  • Ubezpieczenie PZU - pracownicze
  • System pożyczek dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów

Wymagania

Poszukujemy osób posiadających:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, znajomość narzędzi do zarządzania projektami i technik oprogramowania wspierającego i systematyzującego działania nad projektem
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, mile widziane są też studia podyplomowe z zarządzania projektami i/lub certyfikat zarzadzania projektem Prince2 (lub równoważny)
  • Zdolności analityczne i planistyczne, umiejętność szacowania budżetu
  • Umiejętność przewidywania czasu realizacji
  • Znajomość standardów prowadzenia projektów

Podejmij wyzwanie. Aplikuj już dziś!

Prezentacja firmy

O&S Computer – Soft Sp. z o.o. jest firmą o stabilnej i ugruntowanej poz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Premia zadaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management