Opis stanowiska pracy

- analiza wymagań oraz przygotowanie techniczne prowadzonych projektów,
- organizacja i kontrola prowadzonych kontraktów,
- opracowanie budżetów i harmonogramów realizacji,
- prowadzenie negocjacji i współpraca z podwykonawcami,
- nadzór nad realizacją całego kontraktu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz uprawnienia budowlane,
- umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
w zależności od umiejętności i zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Top management