Kierownik Projektu z doświadczeniem w bankowości

ProData Consult

Warszawa, mazowieckie

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z wiodących instytucji finansowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu.
  • Zarządzanie i identyfikacja ryzyk projektowych.
  • Współpraca z biurem projektów celem identyfikacji niezbędnych zasobów do realizacji projektu.
  • Raportowanie postępu prac do komitetu sterującego/sponsora.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w bankowości.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji ze wszystkimi szczeblami organizacyjnymi w organizacji.
  • Swoboda w prezentowaniu wniosków i analizie raportów.
  • Ogólna znajomość technologii informatycznych umożliwiająca skuteczną komunikację z innymi członkami zespołów projektowych.
  • Znajomość tradycyjnych metodyk zarządzania projektami (PRINCE2/PMP) oraz zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych (Agile/SCRUM).
  • Rozumienie różnych aspektów działania organizacji bankowej (aspekty prawne, procesowe, biznesowe).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość MS Project.
  • Komunikatywność oraz otwartość.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport .