Kierownik Projektu z doświadczeniem międzynarodowym

ProData Consult

Gdynia, pomorskie

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami IT w skandynawskich instytucjach finansowych.
  • Planowanie, prowadzenie, monitorowanie i zamykanie projektów z koncentracją na zapewnieniu jakości oraz zarządzaniu ryzykiem.
  • Tworzenie i zarządzanie budżetami projektów.
  • Przewodzenie i zarządzanie wirtualnymi zespołami projektowymi.
  • Dostarczanie raportów i dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT w banku lub instytucji finansowej, praktyka w środowisku międzynarodowym.
  • Umiejętność szacowania i zarządzania ryzykiem.
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w PMP/PRINCE2 oraz prowadzenie projektów metodyką Agile.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę na podstawie B2B.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Współfinansowanie karty medycznej Medicover i karty Multisport.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy dla skandynawskiego klienta w międzynarodowym zespole.