KIEROWNIK PROJEKTU – rozbudowa sieci sprzedaży

Novum S.A.

Olsztyn, Ełk, Elbląg, Ostróda, Iława, Giżycko, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kierownika do prowadzenia projektu zajmującego się realizacją umów z Call Center poprzez sieć sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy również kierowników z własnymi zespołami, którym zapewniamy pełen pakiet narzędzi niezbędnych do samodzielnego prowadzenia biura w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju.

Oczekujemy:

  • efektywnego zarządzania podległym zespołem
  • realizacji planów nałożonych przez przełożonych
  • motywowania i kontroli podległych pracowników
  • dbania o profesjonalną obsługę Klienta, zarządzania jakością obsługi i jej doskonalenia
  • dbania o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę po okresie próbnym
  • narzędzie niezbędne do samodzielnego prowadzenia projektu
  • pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • szkolenia wdrożeniowe
  • samodzielne stanowisko i zdobycie cennego doświadczenia

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność zarządzania sprzedażą
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • dyspozycyjność
  • samodzielność, kreatywność i dynamika w działaniu
  • silna orientacja na wyniki
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Przedział wynagrodzenia:

3.000,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)

Premie, dodatki:

Premia uznaniowa + system prowizyjny

Prezentacja firmy

NOVUM S.A. – lider rynku alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta