Kierownik Projektu / Projektant

Vak-Pol&Gaz Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- koordynacja projektów (głównie w zakresie projektowania, budowy i montażu urządzeń przeładunkowych) od momentu wpłynięcia zamówienia do finalizacji zadania,
- zapewnienie i koordynacja współpracy różnych działów przy projekcie,
- dokonywanie bieżących uzgodnień z klientem i podwykonawcami,
- wykonywanie zestawień materiałowych, kosztorysów, specyfikacji technicznych, niezbędnych dla realizacji projektu,
- tworzenie harmonogramów realizacji projektu,
- czuwanie nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych etapów projektu,
- rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacjami,
- rozwiązywanie problemów projektowych na etapie realizacji,
- weryfikacja rozwiązań projektowych podwykonawców.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne - warunek konieczny!,
- doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków min. 4 lata - warunek konieczny!
- znajomość programu AutoCAD,
- nastawienie na terminowe wykonywanie prac przy zachowaniu wysokiej jakości,
- wysoka umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
- asertywność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
- otwartość na nowe rozwiązania i technologie,
- zaangażowanie i chęć rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
- gotowość do wyjazdów służbowych (przeciętnie 2-4 dni w miesiącu).

Prezentacja firmy

Główną domeną działalności VAK-POL&GAZ Sp. z o.o. jest doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria