kierownik projektu / project manager

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lubliniec, śląskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, firmy  produkcyjnej z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 30459
Praca stała
Lokalizacja: Lubliniec

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie projektów i zmian w systemach biznesowych
  • budowa i utrzymanie relacji z klientami wewnętrznymi
  • zarządzanie oczekiwaniami interesariuszy oraz zapewnienie wymaganego poziomu satysfakcji użytkowników
  • prowadzenie projektu i zarządzanie wdrożeniem systemu klasy ERP
  • motywowanie i rozwijanie podległych pracowników, delegowanie i rozliczenie zadań
  • raportowanie do zarządu

Oczekiwania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • wykształcenie wyższe
  • certyfikat PMP bądź Prince 2
  • doświadczenie w zakresie zarządzania wdrażaniem systemu klasy ERP
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów
  • zdolność do wdrażania zmian organizacyjnych i otwartości na nowe wyzwania
  • samodzielność, inicjatywa i dobra organizacja pracy
  • umiejętność dostarczania wyników w założonych terminach
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciągły rozwój osobisty poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość nabywania ciekawego doświadczenia zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)