Kierownik projektu (Project Manager) w biurze tłumaczeń

Pentad Investments SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro tłumaczeń działające od ponad dwudziestu lat poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko Project Managera projektów tłumaczeniowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z klientami, koordynowanie pracy podwykonawców projektów tłumaczeniowych zarządzaniem zasobami, terminową realizacją projektów i osiąganie zaplanowanych celów.

Wymagania

Wyższe wykształcenie
Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
Umiejętności organizacji pracy własnej
Ustalanie priorytetów
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
Dokładność i samodzielność
Umiejętność pracy pod presję czasu
Mile widziane:
Doświadczenie w pracy w branży tłumaczeniowej
Znajomość oprogramowania CAT

Prezentacja firmy

Pentad Investments SA spółka skupiająca ludzi ogarniętych pasją tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja