KIEROWNIK PROJEKTU – koordynator wdrożenia systemu klasy ERP.

SAMBUD-2 K.Stępak i Wspólnicy Sp.J.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• planowanie, organizowanie oraz koordynowanie wdrożenia systemu klasy ERP
• przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz odbiorczej
• raportowanie błędów: produkcyjnych, oprogramowania, procesów oraz dążenie do ich wyeliminowania
• ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi w ramach łańcucha dostaw (produkcja, logistyka, magazyn, dystrybucja, kontrola jakości)
• współpraca ze specjalistami IT w zakresie wdrożenia usprawnień
• analiza bieżących wymagań użytkowników, partnerów biznesowych i kontrhentów oraz zapewnienia optymalnych rozwiązań
• prezentowanie wyników wdrożenia oraz kontrola stopnia zgodności uzyskanych wyników z założonymi celami

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracach wdrożeniowych
• mile widziana znajomość oprogramowania SAP Business One
• wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne, logistyka lub w zakresie zarządzania produkcją, IT)
• umiejętność zarządzania i doskonała organizacja własnej pracy
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, komunikatywność i chęć dzielenia sią wiedzą oraz odpowiedzialność
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Sambud-2, który został założony w 1992 roku w oparciu o polski kapitał, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca